Aplikacja Moja Izba zawsze pod ręką

Po wielu zapowiedziach, z opóźnieniem związanym m.in. z pandemią, nareszcie jest i działa aplikacja mobilna Moja Izba. Wszyscy członkowie krakowskiej Izby Lekarskiej mogą ją bezpłatnie pobrać z portali internetowych Sklep Play oraz Apple Store. Aplikacja mobilna to szybki i wygodny dostęp do informacji oraz możliwość błyskawicznej reakcji na pojawiające się wiadomości, np. o planowanym szkoleniu.

Jak działa aplikacja Moja Izba

Rejestracja

Po ściągnięciu aplikacji np. na smartfon i jej uruchomieniu, na początku ukaże się hasło „rejestracja”, gdzie trzeba podać szczegółowe dane nie tylko odnośnie wykształcenia, ale również miejsca pracy. Skrupulatna weryfikacja jest konieczna – aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla lekarzy.

Po utworzeniu konta, nie dalej jak za 2-3 dni robocze, uzyskacie Państwo potwierdzenie założenia konta i można się będzie zalogować.

Logowanie

Do logowania używamy wyłącznie podanego m@ila oraz utworzonego hasła (numer PIN). Po zalogowaniu ukaże się intuicyjne główne menu. Do wyboru mamy cztery zakładki: Dydaktyka, Wiadomości, Praca i Dodatkowe.

Dydaktyka

Tutaj, docelowo, znajdziecie Państwo informacje o regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach organizowanych przez OIL Kraków, z możliwością rejestracji. Rejestr konferencji będzie aktualizowany na bieżąco. Możliwe będzie także wyszukiwanie najbardziej interesującej konferencji czy szkolenia, w zależności m.in. od specjalizacji lekarskiej. W zakładce przewidziano również możliwość zgłaszania propozycji szkoleń i kursów.

Wiadomości

W tej zakładce znajdą się wszystkie istotne wiadomości: informacje o nadchodzących wydarzeniach i relacje z nich, powiadomienia o dotyczących lekarzy zmianach i akcjach. Na początek otrzymamy tylko wiadomości skierowane z OIL Kraków. W zakładce „ustawienia” będziemy mogli wybrać ich zakres.

Praca

Tutaj znajdziemy bank ogłoszeń o pracy, ale nie tylko. Dostępna będzie również zakładka z ogłoszeniami, np. o sprzedaży sprzętu medycznego, wynajmie/sprzedaży lokali użytkowych. Selekcja ogłoszeń możliwa będzie w oparciu o interesujące nas miasto czy specjalizację. Dział ogłoszeń jest moderowany, dlatego ogłoszenia nie są publikowane natychmiast.

Dodatkowe

Ta zakładka zawiera kilka udogodnień, niedostępnych wcześniej. Aplikacja umożliwi składanie za jej pośrednictwem części wniosków do OIL, m.in. o przyznanie „becikowego” czy uzyskanie zaświadczenia „unijnego”. 

Oczywiście, korzystanie z aplikacji jest dla lekarzy krakowskiej OIL całkowicie bezpłatne. Przewidujemy dalszą rozbudowę Mojej Izby, w miarę zgłaszanych przez Państwa potrzeb. Prosimy także o uwagi na temat ewentualnych wad w funkcjonowaniu aplikacji – pomoże to w doskonaleniu tego narzędzia. Można je przysyłać na adres: ogloszenia@oilkrakow.org.pl