10. konferencja „Praktycy-Praktykom” w Szpitalu im. Żeromskiego

Nowoczesne metody leczenia zeza u niemowląt, wpływ zanieczyszczenia powietrza na układ oddechowy u dzieci, co należy robić, gdy dziecko nas nie słyszy – to tylko niektóre tematy 10. jubileuszowej konferencji medycznej z cyklu „Praktycy-Praktykom” organizowanej przez Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie. Wymienić uwagi i podyskutować o problemach chorób wieku dziecięcego będzie można 7 września br. w Teatrze Ludowym. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Tegoroczny program został tak skonstruowany, aby obejmował różnorodne zagadnienia i zainteresował zarówno lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak i pielęgniarki, położne, ale też pracowników żłobków, przedszkoli, szkół. Lekarze z „Żeromskiego” podzielą się wiedzą i praktycznym doświadczeniem, odpowiedzą na nurtujące pytania medyków.

Marta Czubaj-Kowal, ordynator Oddziału Pediatrycznego i przewodnicząca Komitetu Naukowego, podkreśla, że szczególnie teraz dzielenie się wiedzą, najnowszymi informacjami, praktycznymi rozwiązaniami i obserwacjami oraz wiarygodnymi danymi jest szczególnie ważne.

Szczegółowy program konferencji i rejestracja:

https://zeromski-szpital.pl/x-konferencja-z-cyklu-praktycy-praktykom/

Wszelkie pytania można wysyłać na adres: agorska@zeromski-szpital.pl; dzwonić pod nr. tel. 12 622 92 47.